Веб-сайт использует куки для бесперебойной работы, улучшения просмотра, маркетинга. Подробнее о куки и как отказатьсяполитика конфиденциальности

Megabitė

Sistemos privalumai

  • Moduliuose įmontuotos pakraunamos baterijos ir saulės elementai, todėl saulės šviesoje atsistato jų įkrova. Tiesioginėje saulėje surenkamos ir panaudojamos energijos balansas didžiąją metų dalį teigiamas, o tai reiškia, kad baterijų nebūtina periodiškai keisti ar įkrauti rankiniu būdu. Sistemoje baterijų ir saulės elementų įtampos stebimos ir nenumatytų atvejų metu problemos gali būti nustatytos ir pašalintos nepraradus duomenų.

  • Plieno svarstyklių korpusas ir keturi svorio jutikliai svarstyklėms suteikia patvarumo ir didelį matavimo diapazoną. Maksimali svarstyklių svėrimo riba — 400kg, o tai ypač aktualu naudojant apšiltintus avilius, kurie net ir tušti gali nemažai sverti. Maksimali leistina apkrova 480kg supaprastina transportavimo ir montavimo darbus. Svarstyklių svorio jutikliai išbandyti įvairiomis sąlygomis ir jų parodymai žymiai nenukrypsta dėl paros temperatūrinių svyravimų.

  • Vienas pagrindinis modulis gali aptarnauti net iki 127 papildomų avilių modulių. Tai reiškia, kad 128 avilių modulių grupė duomenims perduoti į pagrindinį serverį gali naudotis viena SIM kortele. Kiekvienas persiunčiamas baitas naudojamas prasmingai, todėl net ir didžiausioms modulių grupėms aptarnauti pakaks nedidelių duomenų kiekių. Dėl šių priežasčių mėnesinės mobilaus tinklo išlaidos vienam moduliui gali būti labai mažos.

  • Megabitė sukurta patenkinti tiek profesionalaus ūkininko tiek mėgėjo poreikius. Sistema turi lanksčias komplektavimo galimybes todėl gali būti pritaikoma tiek norint stebėti tik svorio pokyčius, tiek siekiant subalansuoti spiečiaus mikroklimatą. Sistemoje naudojamos jungtys leidžia komplektaciją papildyti ir vėliau, prireikus gauti pilnesnę duomenų visumą. Prie pagrindinio modulio pasirinktinai komplektuojamos: svarstyklės, avilio vidaus jutiklis, išorės jutiklis. Turint avilio vidaus jutiklį, ankstyvą pavasarį stebint temperatūros pokyčius galima nuspėti, kada bus pradėti dėti perai.

  • Pagrindinis modulis GSM tinklo pagalba iš avilių grupės surinktus duomenis saugojimui periodiškai perduoda į serverį–debesį. Perduoti duomenys apdorojami ir atvaizduojami bitininko paskyroje. Juos peržiūrėti galima iš bet kurios vietos, kur pasiekiamas Internetas.

  • Keturių atramos taškų su aukščio reguliavimo galimybe svarstykles leidžia stabiliai bei patogiai pastatyti avilį ant norimo paviršiaus. Svarstyklių plotį galima vietoje pritaikyti prie avilio pločio (standartinis laidas leidžia sudaryti 70cm tarpą).