Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Megabitė

Kas yra megabitė

Megabitė — sistema skirta bitininkams, kuriems aktualu nuotoliniu būdu stebėti savo bitininkystės ūkio būklę, bei leidžianti žymiai operatyviau reaguoti į pokyčius bityne.

Naudodamiesi Megabitė sistema jūs prisijungiate prie skaitmeninės bitininkystės eros, rinkdami vertingus duomenis, lengvai pasiekdami jį iš bet kurios pasaulio vietos bet kuriame įrenginyje su Interneto prieiga.

Kaip tai veikia

Kiekvienas avilio modulis periodiškai atlieka duomenų nuskaitymą. Surinktus duomenis perduoda pagrindiniam avilio moduliui. Pagrindinis avilio modulis surinktus duomenis iš bityno periodiškai siunčia į duomenų surinkimo serverį-debesį. Visus surinktus bei apdorotus iš avilių duomenis bitininkas gali stebėti savo magabite.lt paskyroje. Megabitė sistemos veikimui (vienai grupei avilių) reikalinga paprasta nano SIM (2G) kortelė su interneto prieiga. Mėnesinis duomenų suvartojimas vienos grupės avilių (10 avilių) iki 10 MB.

Žemiau pateiktame paveikslėlyje yra matomi avilių duomenys bitininko paskyroje. Avilių sąraše prie kievieno avilio yra atvaizduojama:

Bitininko paskyra
  • Paskutinio matavimo duomenys
  • Paskutinių 7 dienų svorio kitimo diagrama
  • Paskutinių 24 valandų svorio kitimo diagrama

Kiekvienas avilys turi administravimo galimybę, kuri bitininkui leidžia:

  • Sudaryti atskiras avilių grupes bei priskirti avilius joms
  • Pridėti vieną avilio nuotrauką ir trumpą pavadinimą
  • Nustatyti tuščio avilio svorį.

Paskyroje yra galimybė peržiūrėti kiekvieno avilio duomenis atvaizduotus grafiniu pavidalu laiko ašyje. Ši informacija leis efektyviau planuoti darbus bityne. Paruošėme demonstracinio avilio duomenų puslapį, kurį galima peržiūrėti ir neprisijungus prie sistemos.

Žemiau pateikti pavyzdiniai duomenų grafikai.

Svorio kitimo grafikas
Temperatūros kitimo grafikas
Drėgnumo kitimo grafikas
Baterijos lygio kitimo grafikas